Fuarlar için Cd Baskı Hizmetimiz

Son teknoloji çoğaltım sistemlerimiz ve profesyonel çalışanlarımızla firmalarınız için yüksek ses ve görüntü kalitesinde cd baskı hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerimizi %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle devam ettirerek siz değerli müşterilerimizin menfaatlerine ne denli önem verdiğimizi göstermekteyiz. Titizlikle yürüttüğümüz cd baskı işlemlerinin farkında olan onlarca firma, kurum, kuruluş ve şahıs yıllarca bizimle istikrarlı bir şekilde çalışarak hizmet kalitemizden duydukları memnuniyeti göstermektedirler. Sizde bizimle çalışarak kaliteli hizmete ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Fuarlar için ekonomik ve kaliteli cd baskı hizmeti cd copy center A.Ş’de!

Fuarlar firma ve ürün tanıtımlarının yapıldığı ve firmaların son derece önem verdiği platformlardır. Firmalar fuarlara katılmadan önce titiz bir çalışma yaparak fuarda her şeyin mükemmel olmasını isterler. Firmalar bu nedenle hazırlıklarını titizlikle yürütürken, firma ve hizmet tanıtımlarının içerisinde olduğu cd kaydı ihtiyacı duymaktadırlar. Firmalar bu cd kayıtları ve ürünleriyle fuarlara giderek stantlardaki yerlerini alırlar. Firmaların tanıtımlarının bulunduğu cd kayıtları ise cd baskı yöntemiyle hazırlanır. Cd baskı yöntemiyle hazırlanan cd kayıtları, daha sonra cd kopyalama yöntemiyle kopyalanarak hazır hale getirilir. Tüm bu hizmetler cd copy center A.Ş tarafından yürütülmektedir.

Firmalara fuarlar için hazırlanan cd baskı işlemleri nasıl yapılıyor?

Firmalar tarafından cd baskı şirketimize gönderilen görüntü ve yazılar uzman çalışanlarımız tarafından bilgisayar ortamında birleştirilerek slayt haline getirilerek kayıt işlemi tamamlanır. Kimi zaman firmaların gönderdiği görüntü ve yazılar slayt halinde oluyor. Böyle durumlarda kayıt işlemi yapılmaz ve direk cd baskı işlemlerine geçilir. Firmalar tarafından cd baskı şirketimize gönderilen logo yada resimler cd baskı yöntemiyle cd üzerine baskı yapılarak hazırlanır. Tanıtım cd ürününün kayıt ve baskı işlemi tamamlandıktan sonra, cd çoğaltım işlemine geçilir. Cd çoğaltım işlemi sipariş verilen adete ulaşınca cd üzerinde yapılacak işlemler tamamlanır ve sıra paketleme işlemine gelir.

Cd paketleme işlemleri :

Cd baskı şirketimiz cd copy center A.Ş, cd baskı işlemlerini tamamladıktan sonra, firmaların talepleri doğrultusunda cd paketlemesi yapar. Cd paketleme seçeneklerimiz karton cd paketleri ve plastik cd paketleri üzerinedir. Son derece şık ve sıra dışı cd paket çeşitlerimiz bulunmaktadır. Cd baskı ve cd paketleme yöntemiyle sahip olacağınız tanıtım ürünü sayesinde firmanızın prestijini arttırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü