CD Copy Center

Cd Copy Center adı altında 2007 Ocak ayında kurulan firmamız ağırlıklı olarak CD DVD ürünleri satışı ile büyük başarı sağlayan www.maxipaket.com e-ticaret sitesi ile tanınmıştır. Alanında ithalatçı konumunda olan firmamızın 2008 de yurtdışından kendi ithal ettiği son teknoloji çoğaltım sistemleriyle bu konuda da en iyi hizmeti verebilmek amacıyla yatırımlarını tamamlamıştır.

Bizimle Çalışmak

CD Copy Center olarak amacımız müşterilerimizle sürekli bir birliktelik kurmaktır. Bu yüzden memnuniyetiniz bizim için ilk sırada gelmektedir. Fikir ve düşüncelerinizi, amaç ve hedeflerinizi kendi hedefimiz gibi benimser ve buna ulaşmanız için size tüm desteğimizi sağlarız.

Para kaybetmeyi göze alırız! Zaman zaman proje bedelleri istekleriniz doğrultusunda size verilen fiyat tekliflerini zorlayabilir. Ancak biz size asla bunu yansıtmayız. “Dolar kuru arttı, içerik değişti, süre uzadı, tekrar yapamayız vs” gibi sözleri bizden asla duymazsınız.

Hepimiz hata yaparız. Bazen gözden kaçırdığınız bir durum ürünler müşterilerinize gittikten sonra veya yapım aşamasında karşınıza çıkıverir. Biz bu hatalarınızı size maliyet olarak yansıtmaktansa durumu nasıl kurtarabiliriz diye sizinle düşünür, çözüm üretiriz. Sizi yarı yolda bırakmayız.

Dürüstlük öncelikli ilkelerimizdendir. Zamanında teslim edemeyeceğimiz işler için size söz vermeyiz. Yapamayacağımız işlemler için yaparız demeyiz. İşi bize teslim ettiğinizde gönül rahatlığıyla diğer işlerinize bakabilirsiniz.

Neden CD Copy Center?

  • Kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışı;
  • Bilgi birikimi yüksek teknik ekip ve destek;
  • Güvenilir dürüst bir yaklaşım;
  • Çözüm ortaklığı ve proje üretimi;
  • Zamanında teslimat;
  • Yüksek Müşteri Memnuniyeti.

Kısacası sorunsuz bir hizmet için CD Copy Center’ı tercih etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Evet doğru yere hoş geldiniz. Sadece CD DVD üretimleriniz için değil, tüm interaktif projelerinizde de sizin yanınızdayız. Paketlemeden post prodüksiyona, kopya korumadan promosyon baskılara kadar küçük ya da büyük hiçbir işinizi ayırt etmeden sizlere yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. 2007 den beri sizlerle büyüyerek ve güçlenerek sektörün lider firmalarından biri haline geldik. CD Copy Center’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Peki bugün size nasıl yardımcı olabiliriz?

Menü