KÜFLENMİŞ KASETLERDEN GÖRÜNTÜ KURTARMA

Uzman kadromuz ve yüksek teknoloji ürünleri ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin anılarını, hatıralarını yeniden gün yüzüne çıkartmayı hedeflemiş ve bunu ilke edinmiş firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Merkezimiz bünyesinde bulunan labaratuvar ortamında küflenmiş kasetlerinizin detaylı temizlikleri ve bakımları yapılarak görüntülerinizi anılarınızı kurtarmak mümkündür. Anılarınız ”Sizin Mirasınızdır” bakış açısı hassasiyeti ile bantlarınıza gereken özeni göstermekteyiz. Profesyonel kaset kayıt aktarma ünitelerimizde alanında uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

NASIL YAPIYORUZ?

Öncelikle merkezimize ulaşan küflenmiş kasetlerinizin küflenme oranı tespiti yapılmaktadır. Küflenme durumu çok ileri seviyede olan kasetler için müşterimiz ile fiyat bilgisi paylaşılıp onay alındıktan sonra küf arındırma işlemi başlatılmaktadır. Arıza tespiti için merkezimizde herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Size bilgi verildikten sonra onaylar iseniz işlemler başlatılır, onaylamaz iseniz kasetleriniz ücret talep edilmeden tarafınıza iade edilmektedir. Küflenme problemi daha çok VHS, BETAMAX ve Hİ8-VİDEO8-DİJİTAL8 tip kasetlerde daha çok görülmektedir.
Küflenmiş kasetler yüksek oranda bakterileşmeyi de devamında getirdiği için bu bakteriler bantlarınızı yiyerek zamanla çürütüp görüntü alınamaz hale getirebilir. Bunun için küflenmiş kasetlerinizi ne kadar erken getirirseniz küflenmeyi o kadar erken sonlandırmış olursunuz ve daha uzun yıllarca saklama imkanına sahip olursunuz. Yurtdışından özel olarak ithal ettiğimiz temizlik solüsyonları ile bantlarınız maximum hassasiyet ile temizlikleri yapılıp dijital ortama aktarılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.
Sağlıcakla Kalın…

ANILARINIZI RİSKE ATMAYIN

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Menü