üretimÜreterek Çoğaltma (Replication) Nasıl Yapılır?

1. Stamper
Çoğaltılmasını istediğiniz master CD veya DVD’den data izleri özel metal bir kalıbın üzerine geçirilir.

2. Enjeksiyon
Stamper makinasına yerleştirilir. Enjeksiyon makinasında disk haline getirilen hammaddenin üzerine kalıp vasıtasıyla data aktarımı yapılır.

3. Metal Kaplama
Enjeksiyon makinasında data izleri’nin aktarıldığı şeffaf disklerin üzerini elektroliz yöntemiyle gümüş kaplanarak CD veya DVD okuyucuların dataları okuyabilmesi için gerekli yansıtıcı yüzey oluşturulur.

4.Lak Kaplama
Disk’in yüzeyindeki metal’in sabitlenmesi ve zarar görmemesi için en son olarak yüzeye laminasyon uygulaması yapılır. Bu aşamadan sonra CD hazırdır.

 

Pratik, ekonomik, islevsel, ilgi çekici, tasimasi ve saklamasi kolay olan CD/DVD’nin üzerine sizin istediginiz logo ya da çalisma basilacak ve sonrasinda onlarca paketleme opsiyonu arasindan sizin seçeceginiz bir sekilde paketlenecektir. Kagit ya da karton zarf, onlarca çesit CD ya da DVD kutusu, PVC zarflar ve özel paketleme seçeneklerinden dilediginizi seçebileceksiniz.

Günlük 200.000 kapasite ile çalisabilen tesislerimizde, CD Copy Center ayricaligi ile egitilmis, tecrübeli personelimizin farkliligini, bizimle iletisim kurdugunuz ilk andan itibaren fark edecek, siparislerinizi kisa sürede teslim alacaksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü