Cd Baskı

cd baskıCD Baskı firmamız tarafından müşteri isteğine göre çeşitli biçimlerde yapılmaktadır. Ayrıca hazır tasarımı olmayan müşterilere özel tasarımlar da firmamız tarafından ücretsiz ve profesyonel bir şekilde hazırlanmaktadır.

CD Baskı’da CD Copy Center’ın temel prensibi “Sizin işiniz bizim işimizdir” ve bu yöntemle sizleri asla müşterilerinize mahcup etmez. Basım esnasında oluşabilecek sorunlar cd ler size teslim edilmeden önce kontrol edilerek ortadan kaldırılır. Böylece binlerce cd yi müşterilerinize dağıttınızda bozuk baskılar veya çalışmayan cd ler gibi sorunlarla prestij kaybına uğramazsınız.

Herhangi bir adet sınırı uygulamadığımızı biliyor muydunuz? Dilerseniz 50 cd dilerseniz 50.000 cd. Biz gönderdiğiniz iş miktarını değil öncelikle sizin işinizin görülmesini düşünürüz. Bizim için önemli olan miktardan çok devamlılıktır. Bu yüzden tüm işlerinizi büyük bir özen ve titizlikle yaparız.

CD lerde en kaliteli sonucu elde ettiğimiz teknik dijital olan yöntemdir. RPM (Çözünürlük Performans Yönetimi) kullanarak 5760 x 1440 optimize dpi’ye kadar çözünürlük sağlayabilmekteyiz. Bu da diğer tekniklerle (serigraf, sticker gibi) karşılaştırılamayacak kadar olağanüstü bir kalite sağlamaktadır.

Bizim için kalite kadar hız da önemli bir unsurdur. İşlerinizi her zaman tam zamanında alırsınız.

Dilerseniz cd baskı kayıtlı cd lere yapıldığı gibi isteğiniz üzere boş cd lere de uygulanabilir.

CD baskı Tasarımlarınızı bize gönderirken Photsohop, Corel veya Freehand formatında olmasına dikkat etmeniz, çalışmalardan çok daha iyi sonuç almamızı sağlamaktadır.

 

Baskılı CDUygun fiyat ve olağanüstü kaliteyle emin olun tek tercihiniz CD Copy Center olacaktır. Üstelik denemek ücretsiz. Evet yanlış duymadınız grafik dosyanızı bize göndererek ücretsiz cd numunesi talep edebilirsiniz.

Son teknoloji üretim cihazları kullanarak cd copyalama yaptığımız işlemi öncesinde alanında uzman çalışanlarımız tarafından cd baskı işlemi yapmaktayız. Cd baskı işlemini şirketimize gönderdiğiniz logo, resim yada yazıları kullanarak yapıyoruz. Yaptığımız baskı işlemleri yukarıda da belirttiğimiz üzere tüm baskı yöntemlerini kapsamaktadır. Cd baskı yöntemlerimiz interaktif baskı, dijital baskı, serigraf baskı ve etiket baskı şeklindedir.

İşe hemen cdcopycenter@maxipaket.com a mail atarak başlayabilirsiniz. Söylediğimiz gibi denemesi bedava!

Ayrıca diğer cd çeşitleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki listeye bakabilirsiniz.

Cd Baskı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü