Kartvizit cd standart kartvizit boyutlarında olup köşeli ve oval olmak üzere iki farklı çeşite sahiptir. Standart ve mini cd lere göre daha pahalı olmakla birlikte ilgi çekici görünümüyle dikkatleri üzerine toplamaktadır.

Köşeli Kartvizit CDYaklaşık olarak 50mb lık kapasiteye sahip olan bu cd ler genel olarak içeriği düşük sunumlarda tanıtım amaçlı kullanılmaktadır.

Prestijli bir sunum aracı olan kartvizit cd ler gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Tüm cd dvd blu-ray sürücülerde rahatlıkla çalışabilmektedir.

Paketleme türü olarak mika şeffaf kutu veya pvc saydam zarf tercih edilebilir.

Taşınması oldukça kolay olduğundan özellikle yurtiçi yurtdışı seyahatlerinizde oldukça işinize yarayacaktır.

Kartvizit ebatında, bilgisayara takıldığında otomatik olarak açılabilen “interaktif tanıtım cd’leridir. Fuarlarda ve organizasyonlarda taşınması ve dağıtılması daha kolay ve daha etkili cdlerdir. Cepte rahatlıkla taşınabilmesi nedeniyle daha çok tercih edilen cd’lerdir.

Oval Kartvizit CD

Neden Kartvizit CD Tercih Etmeliyim?

  • Fazla yer kaplamadığından binlercesini rahatlıkla taşıyabilirsiniz;
  • Seyahatlerinizde cebinizde bile götürebilirsiniz;
  • İlginç bir görüntüsü olduğundan kolaylıkla dikkatleri üzerinize toplarsınız;
  • 50mb lık kapasitesiyle sunumlarınızı rahatlıkla kaydedebilirsiniz;
  • Diğer cd lerde olduğu gibi ses ve görüntü uygulamalarında kullanabilir autorun ile interaktif sunumlarınızın çalışmasını sağlayabilirsiniz;
  • Herhangi bir adet sınırı olmadığı gibi dilediğiniz miktarda firma çalışanlarınızın adına özel olarak yaptırabilirsiniz;
  • Tüm cd dvd bluray okuyucularda rahatlıkla çalışacağından herhangi bir endişe duymadan rahatlıkla tüm müşterilerinize dağıtabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü