USB Bellek Baskı

USB Bellek Baskı

Günümüzde bilgisayarın önemi tartışmasız çok büyüktür. Peki bilgisayarınızda sakladığınız verilerin önemi; Tabi ki bu veriler sizin için çok değerlidir. Verilerinizi bir bilgisayardan diğer bilgisayara aktarmak, yanınızda taşımak veya yedeklemek için kullanacağınız en güvenli aletler taşınabilir medialardır.

İşte biz sizin için bu mediaları en küçük ve en kullanışlı hale getirdik ve kullanımınıza sunduk. Günlük hayatta kullandığınız çeşitli aletlerin içine koyduk.
Firmanızın reklamını yapmak mı istiyorsunuz? Müşterilerinizin üzerinde sizin logonuzu taşıyan ve sürekli kullandığı bir ürünü promosyon olarak vermek istemez misiniz? Unutmayın yaptığınız reklam size kazanç olarak dönecektir.

CD Copy Center olarak çeşitli model ve renklerdeki USB Bellekler üzerine firmanıza ait logo, amblem, slogan gibi verileri serigraf baskı tekniği ile yazarak çeşitli mecralarda kullanabileceğiniz bir promosyon ürünü haline getiriyoruz. Günümüzde sık kullanılan tasarımıyla insanları etkileyen, sürekli yanlarında taşıdıkları, diğer gören insanlarında meraklarını uyandıracak farklı bir promosyon ürünü olan USB Bellek ürünlerine CD Copy Center güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

 

USB BELLEK promosyon ürünlerinin kullanılabileceği yerler;

• Ürün veya hizmetlerinizin tanıtımı
• Firmanızın tanıtımı
• Otelinizi veya seyahat acenteniz adına tanıtım
• Sergi, sempozyum, konferans veya çeşitli etkinliklerinizde dağıtım amacıyla,
• Ülkenin veya bir yörenin tanıtımını
• Mağazanızı
• Showroom ‘unuzu
• Web sitenizi
• Okulunuzu
• Katıldığınız fuarlardaki standınızda firmanızın tanıtımı amacıyla rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür

 

Kullandığımız Baskı Teknikleri Ve Malzemelerimiz

Tampon Baskı : 4 renge kadar baskı yapılabilmekte fakat ideal ve sorunsuz bir baskı isteniyorsa bu baskı tekniğinde 2 renkten fazlası tercih edilmemelidir.

Damla Etiket : Bazı USB bellekler üzerindedDamla etiketle birlikte gelmektedir. Bu modellerin etiketleri sökülerek yerlerine yeni yapılmış damla etiket uygulanır. Bu baskı türünde renk problemi yoktur.

Metal Etiket : Bazı USB bellekler üzerinde metal etiketle birlikte gelmektedir. Bu Modellerin Etiketleri sökülerek yerlerine yeni yapılmış Metal etiket uygulanır. Renk problemi metal üzerine dijital baskı uygulaması yapıldığı uygulamalarda bulunmamaktadır. Fakat metal etiket üzerine serigraf baskı uygulamalarında iki rengin üzerine çıkılmaması tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü