kopya koruma


Kopyalanamaz CD DVD, Kopya Korumalı CD DVD

  • Hazırladığınız görüntüler sizin için büyük önem taşıyorsa,
  • Sadece belirli sayıda disk bulunsun istiyorsanız,
  • Kimsenin sizden habersiz bu görüntüleri çoğaltıp dağıtmasını istemiyorsanız,
  • Hazırladığınız DVD lerin sadece izlenebilir olmasını istiyorsanız,
  • Başka bir diske veya bilgisayara yedeğinin alınmasını istemiyorsanız…
Kopya koruma firmamız tarafından müşteri isteklerine göre çeşitli şekillerde yapılabilmektedir. Size uygun yöntemi belirleyebilmemiz için tarafımıza master diskinizi ulaştırmanız daha sağlıklı bir çalışma olmasını sağlayacaktır. Diskiniz bize ulaştıktan sonra profesyonel ekibimiz tarafından kontrol edilir ve isteklerinize göre en doğru yöntem belirlenir. Bu aşamadan sonra kopya korumalı bir master disk hazırlanır ve sizin de onayınız doğrultusunda bu diskin üretimine geçilir.
Herhangi bir adet sınırı olmamakla birlikte oluşturulacak olan master disk için kullanılacak yönteme bağlı olarak bir ücret talep edilmektedir. Üretilecek olan kopyalanamaz dvd cd veya bluray ler içinse ufak bir fiyat farkı alınır. Ancak bu fiyat farkları kopyalanamaz cd leriniz sayesinde satışlarınızı artıracak ve size kat kat geri dönecektir.
Sorularınızın çözümü CD Copy Center da. Türkiye’de ilk defa ve yalnızca CD Copy Center’ın profesyonel ekip ve ekipmanı sayesinde tüm kontrol sizin elinizde. Üstelik herhangi bir adet sınırı olmaksızın, istediğiniz miktarda kopyalanamaz dvd leriniz garantili bir şekilde hazırlanır. Ayrıntılı bilgi için hemen bize ulaşın.
Emekleriniz boşa gitmesin. CD Copy Center ile verileriniz güvende içiniz rahat olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü