Dijital Cd Baskı

Cd copy center cd baskı firmamızı diğer firmalardan ayıran özelliklerden bir tanesi de Türkiye’nin ilk ve tek dijital cd baskı hizmetini sunan firma konumunda bulunmamızdır. Yenilikçi ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı yürüttüğümüz cd baskı hizmetimizi siz değerli müşterilerimizden aldığımız güçle 6 yıldır istikrarlı bir şekilde yürütmekteyiz. Teknoloji harikası cd çoğaltım sistemleri ve alanında uzman çalışanlarımız tarafından sunduğumuz cd baskı hizmetini büyük bir titizlik içerisinde yürüterek müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine verdiğimiz önemi gözler önüne seriyoruz. Bu doğrultuda, cd baskı hizmetlerimiz arasına dijital cd baskı yöntemini de ilave ederek çok yönlü bir potansiyele sahip olduk.

Dijital cd baskı nedir ?

Dijital cd baskı ; bilgisayar ortamında hazırlanan bir grafiğin negatif kalıp yada film gibi herhangi bir kalıp alınmadan cd üzerine direkt aktarılmasına denilmektedir. Dijital cd baskı yöntemi kullanılarak cd kopyalama işlemi yapılan diskler, yüksek kalite standartlarına sahip olup, cd kopyalama işleminin süresi çok kısa sürmektedir. Dijital cd baskı yöntemi iki farklı şekilde uygulanmaktadır. Bu yöntemler alttaki gibidir.

Etiket baskı : Bu yöntem, herkes tarafından bilinen yuvarlak etiketlere renkli yazıcıyla baskı yapılarak uygulandığı yöntemdir. Renkli yazıcıyla baskı yapılan etiketler, baskı işlemi tamamlandıktan sonra çıkartılıp cd üzerine elle yapıştırılır. Yapıştırma işlemi de tamamlanınca etiket baskı yöntemi sonlandırılır.

Serigraf baskı : Kalıp filmler kullanılarak yapılan cd baskı işlemlerine serigraf baskı denir. Serigraf baskı işleminde ince işçilik söz konusudur. Bu nedenle cd copy center A.Ş şirketimiz, en az 1000 adet olan siparişlerde serigraf baskı yöntemini uygulamaktadır.

Diğer baskı yöntemlerine göre çok daha avantajlı olan dijital cd baskı yöntemi, firmamıza sipariş veren onlarca müşterimiz tarafından tercih edilen son derece popüler bir yöntemdir. Dijital cd baskı yöntemi sayesinde müşterilerimiz son derece kaliteli ürünlere sahip olurken, siparişlerini çok kısa süre içerisinde teslim alarak zamandan tasarruf ediyorlar. Sizlerde dijital baskı hizmetimizden faydalanarak hem kaliteli hizmet alabilirsiniz hemde zamandan kazanabilirsiniz. Üstelik cd copy center firmamız, dijital basım işlemlerini son derece ekonomik fiyatlar üzerinden sunarak bütçenizi zorlamıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü