CD Üretim

Tesislerimizde ekonomik, pratik, ilgi çekici, işlevsel, saklanması ve taşınması son derece kolay olan CD üzerine sizin talep ettiğiniz logo veya çalışma basılıp, onlarca paketleme seçeneğinden yine sizin seçeceğiniz bir paketleme şekli ile paketleyerek CD üretim işlemi yapmaktayız. CD paketleme seçeneklerimiz arasında kağıt, karton yada zarf şeklinde olan onlarca seçenekten dilediğinizi seçebilirsiniz.

Cdcopycenter tesislerimizde CD üretim işlemleri son teknoloji CD üretim sistemleri kullanılarak yapılmaktadır. Son teknoloji CD üretim sistemleri alanında uzman olan çalışanlarımız tarafından kullanılarak en kısa süre içerisinde kaliteli CD üretimi yapılmaktadır. Firmamızın çalışma sistemindeki önceliği %100 müşteri memnuniyeti odaklıdır. Bu nedenle çalışmalarımızı itinayla gerçekleştirmekteyiz.

CD baskı işlemlerinde serigrafi yöntemini kullanmaktayız. Serigraf üretim teknolojisine sahip olan cihazlarımızla farklı renklerde CD üretimi yapmaktayız. Otomatik kontrol sistemimiz sayesinde CD baskı işlemlerinin sorunsuz bir şekilde devam edip etmediği kontrol edilmektedir. CD baskı işlemlerinde önemli bir yere sahip olan serigraf üretim hakkında bilgilendirme yapmamız gerekirse :

Serigraf CD Üretim :

Serigraf üretim gözenekleri çıplak gözle görülemeyecek kadar küçük olan ve ipek malzeme kullanılarak yapılan farklı bir CD baskı üretimi yöntemidir. Serigraf üretim yönteminde yüksek kalite standartlarını yakalayabilmek için değişik yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler alttaki gibidir.

* CD üretim işleminde kullanılan grafiklerin yoğunluğuna göre farklı ipek numaraları kullanılır.

* İpeğin her bir köşesi aynı orantıda olmak kaidesiyle gergili olması gerekmektedir.

* CD üretim işleminin kaliteli olabilmesi için kullanılan malzemenin kaliteli olması gerekir.

* Serigraf üretim yönteminde kullanılan kalıplarda üretim kalitesini etkilemektedir. Kalıp ne kadar özenli bir şekilde hazırlanırsa, CD üretim kalitesi de o kadar artar.

CD üretim tesislerimizde kullanmakta olduğumuz Serigraf üretim yönteminde yukarıda bahsettiğimiz kriterlerin tümüne uygun bir şekilde CD üretimi yapılmaktadır. CD siparişleriniz de taleplerinizi firmamıza ilettikten sonra, sizin talepleriniz doğrultusunda en kısa süre içerisinde güvenli ve kaliteli CD üretimi yapıyoruz.

CD baskı ve üretim hizmetimizi İstanbul merkez üzerinden Türkiye’nin tüm illerine sağlayarak Türkiye’de CD baskı ve üretim konusunda öncü firma olma niteliğimizi yıllardan beri korumaktayız. Bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyeti en güçlü referansımızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü