CD DVD Kopyalama

Müşterilerimizden almış olduğumuz güçle yıllardır istikrarlı olarak çalışma hayatımızı sürdürmekteyiz. Cdcopycenter A.Ş CD DVD kopyalama işlemlerinde kullandığı son teknoloji çoğaltım sistemleri sayesinde profesyonel olarak çoğaltım yapmaktadır.

CD DVD ürünleri son kullanıcı tarafından perakende olarak kullanılırken, kurum ve kuruluşlar tarafından toplu olarak kullanılmaktadır. Genellikle bilgi ve görüntü depolamakta kullanılan CD ve DVD ürünlerine kimi zamanda mp3 müzik kayıtları yapılmaktadır. Kurum ve kuruluşlara CD DVD kopyalama hizmeti veren şirketimiz cdcopycenter alanında uzman olan çalışanlarıyla 2007 yılından bu yana 5 yılı aşkın bir süredir CD DVD kopyalama hizmetine devam etmektedir.

CD DVD Kopyalama

CD DVD Kopyalama

Sektöre baktığımız zaman, CD DVD kopyalama üzerine çok sayıda şirket görmekteyiz. Ancak sektördeki birçok şirketin kopyalama işlemlerinde müşteri memnuniyetinin oluşmadığının ortaya çıktığını bizi tercih eden müşterilerimizin ifadelerinden anlayabiliyoruz. Müşterilerimiz farklı firmalardan aldıkları CD DVD kopyalama hizmeti sonrasında kullandıkları CD DVD ürünlerinde çeşitli donanımsal hatalarla karşılaşarak, mağdur olduklarını dile getiriyor. CD DVD ürünlerindeki donanımsal hatalar profesyonel olarak CD DVD kopyalama işlemi yapılmaması ve kaliteli ham madde kullanılmamasından kaynaklanmaktadır. Böylelikle CD DVD ürünleri kullanımlarında ciddi problemler meydana gelmektedir.

Cdcopycenter A.Ş olarak, alanında uzman çalışanlarımız ve son teknoloji çoğaltım sistemlerimiz sayesinde profesyonel olarak CD DVD kopyalama işlemleri yapmaktayız.

Kaliteli hizmetimizi yıllardır hesaplı fiyatlarla alan müşterilerimiz şirketimizi sektörde öncü hale getirdi. Cdcopycenter üzerinden CD DVD kopyalama hizmeti alan kurum ve kuruluşlar, bugüne kadar aldıkları ürünlerin kullanımlarında herhangi bir problemle karşılaşmadılar. %100 müşteri memnuniyetinin son derece önemli olduğu şirketimiz Türkiye genelinde tüm bölge ve illere CD DVD kopyalama hizmeti vermektedir.

Müşterilerimiz aldıkları hesaplı ve kaliteli hizmeti son kullanıcıya ulaştırarak kendi kuruluşları bünyesinde müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Cdcopycenter kuruluşundan bu zamana kadar geçen 5 yıl içerisinde ürün şikayetinden dolayı herhangi bir iade talebiyle karşılaşmamıştır. Nadir olarak gelen iade talepleri ihtiyaç fazlası ürün siparişi nedeniyle gerçekleşmektedir. Kaliteli ve güvenli hizmeti ekonomik fiyatlarla aldığının bilincinde olan müşterilerimizden bazıları ihtiyaçlarından fazla sayıda sipariş vermekte ve aldıkları ürünlerin bir bölümü ellerinde kalmaktadır. Müşterilerimizin menfaatlerini gözeterek, kırılmamış, çizilmemiş ve sıvı teması oluşmamış kullanılabilir olan CD DVD ürünlerini iade almaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü