Dijital Düğün Davetiyeleri

İnsanların yaşamlarının en özel günlerinden biri olan düğün günü için gelin ve erkek tarafı sıkı bir hazırlı içerisine girer. Çiftler düğünlerinin tek kelimeyle dillere destan bir düğün olmasını arzu eder ve bu nedenle de her şeyin kusursuz ve özel olmasını ister. Düğün hazırlıklarında erkek tarafının ve kız tarafının ayrı ayrı yaptığı hazırlıklar varken, birlikte yapılan hazırlıklarda vardır. Bu hazırlıkların başında düğün davetiyeleri gelir. Çiftler yakınlarına gönderecekleri düğü davetiyelerinin klasik davetiyeler dışında özel bir görünüme sahip olmasını ister. Cd baskı şirketimiz cd copy center A.Ş düğünler için özel olarak hazırladığı dijital düğün davetiyeleri ile aradığınız ve sadece size özel olan bir düğün davetiyesine sahip olmanızı sağlıyor.

Cd baskı şirketimiz size özel düğün davetiyeleri hazırlıyor

Türkiye’nin en kaliteli cd baskı şirketi olan cd copy center A.Ş son teknoloji cd baskı cihazlarını ve profesyonel çalışanlarıyla kullanarak hazırladığı dijital düğün davetiyeleri ile evlenecek olan gelin ve damat adayları tarafından büyük talep görmeye devam ediyor. Cd baskı şirketimiz standart çalışmaların dışına çıkarak, dijital düğün davetiyelerini her çifte özel olarak hazırlıyor. Düğün davetiyelerinin farklı, dikkat çekici ve unutulmaz olmasını isteyen gelin ve damat adayları cd baskı şirketimize başvurarak dijital düğün davetiyesi bastırmak istediklerini söylüyorlar. Çiftlerin bu taleplerinden sonra, cd baskı şirketimiz çiftlerden tanıştıkları günden bu güne kadar olan tüm resimlerini göndermelerini istiyor.

Dijital düğün davetiyelerini hazırlamaya başlamadan önce, çiftlerden resimler dışında davetiyeleri hazırlarken gerekli olacak farklı bilgilerde alıyoruz. Örneğin çiftlerin gönderdikleri resimleri slayt haline getirirken, resimler arası geçişlerde kullanılacak efektlerin nasıl olmasını istedikleri, resimler üzerine yazı isteyip istemedikleri, cd kaydı tamamlandıktan sonra cd üzerine herhangi bir resim yada yazının baskısının yapılıp yapılmayacağı gibi cd kayıt ve cd dış baskı ile alakalı gerekli olan tüm bilgileri aldıktan sonra, hummalı bir çalışma içerisine girerek, cd kaydı ve cd dış baskı işlemlerini tamamlayıp, cd çoğaltım yöntemiyle istenilen adette cd çoğaltım yaparak gelin ve damat adaylarının verdikleri dijital düğün davetiyeleri siparişlerini tamamlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü