Cd Zarfı

Bünyesinde tüm cd baskı yöntemlerini barındıran cd copy center A.Ş, müşterilerine sunduğu kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışıyla sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Teknoloji harikası çoğaltım sistemleri ve uzman çalışanlarıyla piyasanın en kaliteli cd baskı hizmetinı sunan cd copy center A.Ş, müşterilerinin talepleri doğrultusunda dijital dj baskı, interaktif cd baskı, serigraf cd baskı ve etiket baskı gibi çok sayıda farklı baskı yöntemiyle baskı yaparak cd kopyalama yaptığı hizmetlerini 6 yıldır aralıksız olarak devam ettiriyor. Cd baskı şirketimiz alternatifleri sadece baskı yöntemleriyle sınırlı değil. Şirketimiz, alternatifli cd zarfı çeşitleriyle de göz dolduruyor.

Cd baskı şirketimizin cd zarfı hizmetleri :

Cd baskı şirketimiz Cd copy center A.Ş tarafından müşterilerine yüksek kalite standartlarında ve ekonomik fiyat seçenekleriyle sunulan cd zarfı hizmeti üç farklı yöntemle sunuluyor. Bu yöntemler ; karton cd zarfı, digipak ve plastik cd zarfı şeklinde. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda cd baskı işlemleri tamamlanan cd ürünlerini cd coğaltım yaparak çoğalttıktan sonra seçtikleri cd zarfı içerisine yerleştiriyoruz. Cd zarfları üzerine de müşterilerimizin istedikleri yazıları ve görselleri ekledikten sonra istenilen şekli verip seri üretime geçiyoruz.

Cd zarfları özellikleri :

Digipak cd zarfı : Digipak karton üzerine yapılan bir cd zarfı olup, 300 gr ağırlığındadır. Üretim işlemleri yapılırken, baskının mat yada şeffaf selefon kaplamasıyla beyaz, şeffaf veya siyah cd tray üzerine yapıştırılması suretiyle oluşturulmakta olup, yapılan tüm işlemler müşteriye özeldir. Bir hayli prestijli, dayanıklı ve şık olan bu zarf, 4 sayfadan oluşur ve 1 içerisinde 2 adet tray bulunur. Müşterilerin isteğine göre sayfa ve tray sayısı artabilir. Ayrıca, yine müşterilerden gelen talep doğrultusunda Digipak cd zarfı üzerine jelatin kaplama da yapılmaktadır.

Karton cd zarfı : Her müşteriye özel tasarımlarla tasarlanan karton cd zarfı, ikiye açılır ve içinde 4-5 adet sayfa bulunur. Görsel meteryaller ve sayfa sayısı müşteri isteğine göre belirlenebilir.

Plastik cd zarfı : Belirli ölçüler baz alınarak oluşturulan plastik cd zarfı, ince ve standart olmak üzere iki farklı gruba ayrılan mika zarflardır. İnce plastik cd zarfı 14×12,4 cm ölçülerine ve 0,5 kalınlığına sahipken, standart plastik cd zarfı 14×12,4 cm ölçülerinde ve 1 cm kalınlığındadır. Sayfa sayısı artabilen plastik cd zarflarının ön ve arka kısmına kapak tasarımı yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü