CD Baskı Fiyatları

Müşterilerimize yüksek kalitede hesaplı cd baskı fiyatları ile, güvenli ve kısa süre içerisinde teslimat şartı ile cd baskı hizmetini profesyonel kadromuz ile sunuyoruz.

Günümüzde cd ve dvd baskı üretimi bir hayiı popüler hale geldi. Artık insanlar evlerinde ve iş yerlerinde cd ve dvd’leri eskisinden daha fazla kullanıyor. İnternet kafelerde müzik depolama, bilgi arşivleme, oyun kayıt ve boş cd ticareti gibi farklı alanlarda kullanılıyor.

Tabiki cd sadece internet kafelerde kullanılmıyor. Birçok farklı sektörde cd ve dvd kullanımının yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin cd’ci diye tabir ettiğimiz sadece bu iş üzerine kurulu bir sistem ile müşterilerine hizmet veren iş yerleri bulunuyor. Bu iş yerlerinde popüler oyunlar, sinemalar ve müzikler gibi birçok farklı sektörün unsurları cd’lerle muhafaza edilerek müşterilere teslim ediliyor.

Özellikle son dönemde Türk sineması’nın gelişim göstererek, birçok yeni Türk Filmi’nin beyaz perdede gösterime girmesi ile cd baskı fiyatları artarak ve dvd satışlarında önemli derecede artış gözlemlendi. Bu artışın en önemli nedeni ise, sinema’nın cd ve dvd ile kayıt altına alınarak legal ve illegal yollardan satışa sunulmasıdır.

Vizyona yeni giren yerli ve yabancı filmler, cd baskı ile çoğaltılarak iş yerlerinde ve illegal (korsan) olarak nitelendirilen tezgahlarda çok ucuz cd baskı fiyatları avantajından yararlanarak satışa sunulmaktadır. Beyaz perdede gösterimde olan bu filmleri izlemek isteyen seyircilerin bir bölümü ekonomik olarak daha karlı olduğu için, cd yada dvd’lerini alarak, evlerinde izlemektedirler.

Gösterimde olan filmlerin gösterime girmeden önce televizyon, radyo, gazete ve dergi gibi medya oyganlarında reklamları yapıldığı için türk seyircisinin ilgisi daha fazla artış göstermektedir. Hatırlayacağınız üzere, yakın tarihte İstanbul’un fethini konu edinen Fetih 1453 filmi sinemada gösterime girmeden önce, medyada yoğun olarak tanıtımı yapılmış ve filme olan talep arttırılmıştır. Bu tanıtımdan sonra film rekor kırarak Türk sinema tarihinin en çok izlenen Türk filmi olma başarısını göstermiştir.

Türk izleyicisinin bu denli ilgisi sadece gişe rekoru kıran filmin hasılatlarına yansımakla kalmayıp, iş yerlerinde ve tezgahlarda cd ve dvd halinde satılan filmin satışlarındada önemli derecede gelir elde edilmesini sağlanmakla kalınmayıp, makul cd baskı fiyatları ile kar oranı arttırılmıştır. İzleyicinin izlediği filmi yüksek kalitede izlemesi önemli bir unsurdur. Bildiğiniz üzere ucuz ve kalitesiz hammadde kullanılarak cd imalatı ile üretilen cd’lerle izlenilen filmlerde donmalar ve görüntü bozuklukları gözlemlenmektedir. Bu durumda filmin akışkanlığını ve seyir zevkini zedelemektedir.

Cd Baskı Fiyatları

Birçok izleyici bu durumdan şikayetci olarak aldıkları cd ve dvd’leri iade etmek istemektedirler. Bu tarz olaylarla karşılaşmamak için cd baski fiyatları belirleyerek ve dvd satışı yapan kişiler anlaştıkları firmaları iyi analiz ederek seçimlerini yapmalıdırlar. Yanlış firma seçimi ile kalitesiz sorunlu cd baskı fiyatları faiş olup, basılarak satışa sunulan ürünler unutmayınki size ve iş yerinize önemli derecede zarar verir. Hem prestij açısından piyasada itibar kayberesiniz hemde, satışlarınız düşerek önemli oranda ciro kaybına uğrayayak mağdur olursunuz.

Doğru firma ile çalışarak %100 müşteri memnuniyeti ile firmanızın size sunduğu ucuz cd baskı fiyatları sayesinde satışlarınızı arttırabilirsiniz. Ürün alarak sürekli çalışacağınız düşük cd baskı fiyatları doğrultusunda imalat yapan firmanızı, sektörde yeterli ve bilinçli bir çalışma yaptıntan sonra seçmelisiniz. Başlangıçta tercihiniz doğru firma olursa kaliteli ve hesaplı ürünlerle iş kariyerinizde kısa sürede başarı göstererek yükselebilirsiniz.

Müşterilerinize kaliteli hizmeti hesaplı olarak, %100 müşteri memnuniyeti ile sunmak istiyorsanız, firmamız digitechcd ile çalışmanızı öneririz. Sizlere yüksek kalitede cd dvd üretimi yapmakla kalmıyor hizmetimizi en makul fiyatlarla sunuyoruz. CD Copy Center cd baskı firması olarak memnun kalmadığınız ürünleri talebiniz doğrultusunda iade alarak size ödediğiniz ücreti veriyoruz. Talebiniz doğrultusunda ise ürünleri yenileriyle değiştirebilme imkanınada sahipsiniz.

Sektörümüzde çok sayıda cd dvd imalatı yapan firma bulunmaktadır. Ancak, profesyonel kadrosu ile yaptığı kaliteli çalışma sayesinde, firmamız cdcopycenter eniyi firma olarak rakip firmalar arasında kendine ayrı bir yer edinerek yıllardır zirvedeki yerini istikrarlı olarak koruma başarısını göstermiştir. 1999 yılından bu zamana kadar aralıksız olarak cd ve dvd imalatı ile 13 yıldır kaliteyi ve güveni müşterilerimize ekonomik bedellerle sağlıyoruz. 13 yıldır sektörde aralık olarak hizmet vermemiz en önemli referansımızdır. Kaliteli ve güvenli hizmeti bizden makul fiyatlarla alan müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor.

Sizlerde zaman kaybetmeden www.cdcopycenter.com cd baskı fiyatları ile hem karlı çıkıp hemde müşteri memnuniyeti ile satışlarınızı arttırabilirsiniz. 13 yıldır size kesintisiz cd dvd imalatı yapan cdcopycenter hizmetlerine sizin gücünüzle devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü