Bluray Cd Baskı

Günümüzde teknolojinin bir hayli gelişim göstermesi, cd baskı sektöründe de etkilerini hissettiriyor. Eski cd baskı yöntemlerine göre çok daha gelişmiş özelliklere sahip olan Bluray cd baskı yöntemi önemli avantajlar sağlıyor. Yeni nesil optik disk biçi olarak nitelendirilen Bluray, dünyanın en ünlü markalarının kullanmakta olduğu geniş iç hacim ve yüksek çözünürlük özelliklerine sahiptir. Bluray diskler kendi arasında tek tabaklı ve çift tabaklı olarak iki farklı gruba ayrılır. Tek tabaklı Bluray diskler 25 GB veri depolama hacmine sahip olup, HD TV kalitesinde çözünürlüğüne sahiptir. Tek tabaklı Bluray diskler içerisine HD TV kalitesinde 2 saatlik görüntü kaydı yapılabilirken standart görüntü kayıtlarının süresi 13 saate kadar çıkmaktadır. Çift tabaklı Bluray diskler ise, 50 GB veri depolama kapasitesine sahiptir. Bu nedenle tek tabaklı Bloray disklerin sahip olduğu özelliklerin iki katına sahip olan disklerdir.

Bluray cd baskı yöntemi sayesinde yüksek görüntü kalitesi ve 50 GB veri depolama alanı sizi bekliyor !

Cd baskı hizmeti veren cd copy center A.Ş şirketimizde, son teknoloji cd baskı yöntemi olan Bluray cd baskı yöntemi, teknoloji harikası cd baskı cihazlarımız ve cd baskı konusunda uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Bluray cd baskı yönteminin görüntü kalitesi ve veri depolama konusundaki nitelikleri mavi – menekşe lazerlerden geliyor. Bluray cd baskı yönteminde kullanılan mavi – menekşe lazer teknolojisi sayesinde Bluray diskler içerisine veriler aktarılırken standart disklerden çok daha sık bir şekilde ve az yer kaplayacak şekilde depolama yapılıyor. Bu sayede hem görüntü kalitesi artıyor hemde disk içerisine 50 GB alana kadar veri depolanabiliyor.

Bluray cd baskı hizmetini ekonomik fiyatlarla sunuyoruz !

Türkiye’nin 1 numaralı cd baskı şirketi olan cd copy center A.Ş, yüksek kalite standartlarına sahip olan Bluray cd dvd baskı hizmetini son derece ekonomik fiyatlarla sunarak, %100 müşteri memnuniyeti oluşturmayı hedefliyor. Bluray cd baskı hizmetinde müşterilerine adet şartı konmayan cd copy center A.ş, 50 adete kadar cd kopyalama ve basımı yapıyor. Cd basımı ve cd kopyalama işlemleri biten Bluray diskler üzerine daha sonra müşterilerimiz istedikleri logoları ve yazıları yazarak Bluray cd basım işlemlerini tamamlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü