Kopya Koruma

kopya koruma Kopyalanamaz CD DVD, Kopya Korumalı CD DVD
 • Hazırladığınız görüntüler sizin için büyük önem taşıyorsa,
 • Sadece belirli sayıda disk bulunsun istiyorsanız,
 • Kimsenin sizden habersiz bu görüntüleri çoğaltıp dağıtmasını istemiyorsanız,
 • Hazırladığınız DVD lerin sadece izlenebilir olmasını istiyorsanız,
 • Başka bir diske veya bilgisayara yedeğinin alınmasını istemiyorsanız...
Kopya koruma firmamız tarafından müşteri isteklerine göre çeşitli şekillerde yapılabilmektedir. Size uygun yöntemi belirleyebilmemiz için tarafımıza master diskinizi ulaştırmanız daha sağlıklı bir çalışma olmasını sağlayacaktır. Diskiniz bize ulaştıktan sonra profesyonel ekibimiz tarafından kontrol edilir ve isteklerinize göre en doğru yöntem belirlenir. Bu aşamadan sonra kopya korumalı bir master disk hazırlanır ve sizin de onayınız doğrultusunda bu diskin üretimine geçilir.
Herhangi bir adet sınırı olmamakla birlikte oluşturulacak olan master disk için kullanılacak yönteme bağlı olarak bir ücret talep edilmektedir. Üretilecek olan kopyalanamaz dvd cd veya bluray ler içinse ufak bir fiyat farkı alınır. Ancak bu fiyat farkları kopyalanamaz cd leriniz sayesinde satışlarınızı artıracak ve size kat kat geri dönecektir.
Sorularınızın çözümü CD Copy Center da. Türkiye'de ilk defa ve yalnızca CD Copy Center'ın profesyonel ekip ve ekipmanı sayesinde tüm kontrol sizin elinizde. Üstelik herhangi bir adet sınırı olmaksızın, istediğiniz miktarda kopyalanamaz dvd leriniz garantili bir şekilde hazırlanır. Ayrıntılı bilgi için hemen bize ulaşın.
Emekleriniz boşa gitmesin. CD Copy Center ile verileriniz güvende içiniz rahat olsun.

Bu Yazıda Neler Var:


One Comment to "Kopya Koruma"

 • Erdinç
  11/08/2012 at 01:02 #

  merhabalar;

  Ben Erdinç,inşaat sektöründe kullanılan bir programın eğitim dvd lerini hazırladım,sadece izlenebilir olmasını sağlamak istiyorum,dvd kopyalamayı engellemek istiyorum,bu 5 adet dvd için fiyat olarak en uygun şekli kaça mal olur,ben 5adet 1 set olmak üzere toplam 20 set kopya korumalı dvd yaptırmak istiyorum,maliyet ile alaklı bir teklif gönderebilirmisiniz,ticari bir firma adına değil,bireysel olarak aile bütçeme katkı olarak bu eğitim dvd lerini satacağım,fiyat belirlerken bu kriteri de göz önünde bulundurmanızı rica ederim,
  Teklif mailinizi bekliyorum

  Saygılarımla..
  Erdinç KOCATEPE

Bir Cevap Yazın

Mail adresiniz sitede yayınlanmaz.